Doručovacia lehota je 1 až 2 pracovné dni od potvrdenia objednávky, v závislosti od dostupnosti tovaru . Balíky sú posielané prostredníctvom DPD Slovensko. Dodanie objednaného tovaru bude realizované v čo najkratšom termíne, podľa dostupnosti tovaru na sklade, prevádzkových možností a dodania tovaru od výrobcu, či dodávateľa. V prípade dlhšej dodacej doby vás budeme o tejto skutočnosti neodkladne informovať telefonicky. Tovar, ktorý je skladom vám bude dodaný v lehote 1-2 pracovné dni od potvrdenia objednávky. Tovar, ktorý je skladom u dodávateľa vám doručíme v lehote 2-4 pracovné dni od potvrdenia objednávky. Tovar, ktorý je na objednávku u výrobcu ( jedná sa najmä o kombinované a športové kočíky značky Adbor ), a ktorý nie je práve skladom vám bude dodaný v lehote cca 4 týždne od objednávky, v tomto prípade vás budeme presnejšie informovať telefonicky.

  • Dobierka - najpoužívanejší spôsob platby. Peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru kuriérovi DPD.
  • Prevodný príkaz- bezhotovostným bankovým prevodom na náš účet. Na Váš e-meil budú odoslané informácie s údajmi o našom bankovom účte a ďalšíme údajmi. Po pripísaní peňazí na náš účet začneme vašu objednávku spracovávať.
  • Osobný odber - NC MOLO PEZINOK- predajňa Kočíkov, zdarma možné iba pri platbe vopred na účet !
  • Kuriér DPD – pohodlné doručenie zásielky po sms avíze až k Vám domov, alebo na Vami zvolenú adresu. Po dohode s kuriérom je možné zvoliť si doručenie balíka na blízky Parcel Shop.

Cenník

  • Kuriér platba na účet....................5 euro
  • Kuriér platba na dobierku..............6 euro
  • Osobný odber................................zdarma(nutná platba vopred)

Otváracie hodiny NC MOLO – Kočíky

Pondelok: 10.00 – 16.00 hod.
Utorok:    10.00 – 18.00 hod.
Streda:    10.00 – 16.00 hod.
Štvrtok:   10.00 – 16.00 hod.
Piatok:     10.00 – 16.00 hod.
Sobota:    10.00 – 13.00 hod.
Nedeľa:     z a t v o r e n é .